بیش از نیم قرن تجربه در صنعت نساجی

            

Card image cap

چرم مصنوعی

پـارچه‌های چرم مصنوعی علاوه بر قیمت مناسب مشابه پارچه های چرم طبیعی بوده تا امکان تهیه کالایی همچون مبلمان و کیف و کفش در بهترین کیفیت را فراهم می‌نماید.

Card image cap

پارچه مخمل

نوعی پارچه کرکی است که از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم بافته می‌شود. مخمل به علت دشواری ساخت و تولید، معمولاً جزء پارچه‌های اشرافی و لوکس محسوب می‌شود

Card image cap

پرده حمام

پارچه های پرده حمام از الیاف 100 درصد پلی استر بافته شده و علاوه بر ان لایه ای از PU Quated برای نفوذ ناپذیری در برابر آب بر روی آن قرار گرفته است.

Card image cap

پارچه توری

پارچه‌های تور از الیاف با کیفیت پلی استر بافته شده که برای زیبایی دو چندان آن امکان چاپ فویل نیز بر روی آن وجود دارد.

Card image cap

پارچه حریر

پارچه های حریر نرم و لطیف ما از الیاف 100 درصد پلی استر بافته شده است که قابلیت چاپ بر روی آن امکان پذیر است.

Card image cap

پارچه کشدار

پارچه های کشدار از الیاف پلی استر با کیفیت است که علاوه بر خاصیت کش سانی در برابر چین و چروک مقاوم و بسیار نرم و یکنواخت است.

در کنار تخصص، اشتیاق و تجربیاتی که از سال 1343 کسب نموده‌ایم سعی بر آن داشتیم تا علاوه بر گسترش محصولات،کیفیت و استحکام محصولات را حفظ و بهبود دهیم تا با ارائه محصولاتی باکیفیت و قیمت‌هایی رقابتی از مشتریان خود پشتیبانی نماییم.

مقالات

چرم پارچه طرح آدرین

چرم پارچه طرح آدرین

مهمانی خدا

00:02 / 00:17480p مهمانی خدا 11 دقیقه نمایش 31 بازدید شرکت صنایع نساجی پودینه بافت شرکت صنایع نساجی پودینه بافت 3 دنبال‌ کننده 0 ویرایش ویدیو افزایش بازدید آمار بازدید با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همراهان گرامی

ماهنامه اسفند شرکت صنایع نساجی پودینه بافت

ماهنامه اسفند شرکت صنایع نساجی پودینه بافت