درباره پودینه بافتتاسیس

شرکت صنایع نساجی پودینه بافت، با مسئولیت محدود، در زمینه تولیدصادرات پارچه در سال 1343 در تهران تأسیس گردید.

توسعه

این شرکت با توسعه سریع محصولات خود، علاوه بر محصولاتی که در گذشته تولید می‌کرد، در زمینه پارچه‌های فانتزی از قبیل پارچه‌های اکلیلدار و فویل‌دار پاسخگوی نیاز و درخواست مشتریان بوده که این امر باعث شده تا این شرکت تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان پارچه در ایران گردد. شرکت صنایع نساجی پودینه بافت به کیفیت و استحکام محصولات تولیدی خود اهمیت داده و از تجربیات خود برای ارتقاء و هم قدم بودن با زمان و فناوری بهره می جوید.

مشتریان ما تعهد ما

شرکت صنایع نساجی پودینه بافت با بیش از نیم قرن تجربه، در کمال اشتياق و تخصص، سعی در پشتیبانی از مشتریان خود با محصولاتی باکیفیت و قیمت های رقابتی دارد؛ از این رو نظر و رضایت مشتریان داخلی و خارجی را در نقاط مختلف ایران و جهان جلب نموده است. تعهد در قبال رضایت مشتری کلید موفقیت شرکت صنایع نساجی پودینه بافت بوده و بعنوان یک شرکت موفق از وجهای معتبر در بازار نساجی ایران و کشورهای مختلف دیگر برخوردار است. تولیدات شرکت صنایع نساجی پودینه بافت به کشورهای مختلف به خصوص کشور‌ه‌های همسایه صادر میگردد.

نگاهی به آینده

این شرکت به شبکه های وسیع تجاری باور داشته و در راستای اعتقادات خود، در نمایشگاههای منسوجات و نمایشگاههای تجاری متفاوتی در سطح جهان شرکت می نماید. طبق باور شرکت صنایع نساجی پودینه بافت، کیفیت بالای محصولات و ارائه خدمات به مشتریان به بهترین شکل، علت ثبات این شرکت در تولید پارچه بوده است

ماموریت

تولید محصولات استاندارد و با کیفیت جهانی اما قیمتی مناسب برای تامین نیاز بازار داخلی و خارجی

چشم انداز

حفظ و افزایش سهم از بازار فعلی و چشم اندازی برای ورود بیشتر به بازار کشورهای همسایه و همچنین محصولات تمام شده

ارزشها

1- مشتری مداری

2- ارائه خدمات و محصولات با کیفیت

3- صداقت و امانتداری در ارتباط با مشتریان و جامعه

4- ایجاد ارتباط نزدیک با مشتریان و پاسخگویی به آنها

5- تعهد نسبت به رضایت از کالا و خدمات در مشتری

6- انضباط کاری

7- حفظ و نگهداری از محیط زیست